Ana sayfa Ofis Word 2016’da belgeyi kaydetme

Word 2016’da belgeyi kaydetme

1313
0
PAYLAŞ

Word 2016’da belgeyi kaydetme

Belgenizi kaydetme yeri seçin, nasıl yeniden kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Bir belgenin her yerden erişin, diğer kişilerle paylaşın veya gerçek zamanlı olarak başkalarıyla birlikte çalışmak için bu çevrimiçi kaydedebilirsiniz. Ancak nereye kaydetmek? Karar vermenize yardımcı olacak bazı ipuçları şunlardır:

  • İş arkadaşlarınızın kullanacağı bir belge için OneDrive İş veya SharePoint ekip sitesi konumunu seçin.
  • Yalnızca sizin gördüğünüz veya dostlarınız ve ailenizle paylaşmak istediğiniz özel bir belge için kişisel OneDrive klasörü seçin.
  • Belge üzerinde yalnızca şu anda kullanmakta olduğunuz bilgisayarda çalışmayı planlıyorsanız, belgeyi doğrudan söz konusu bilgisayardaki bir klasöre kaydedin.

    Word 2016'da kaydetme seçenekleri

Belgenizi kaydedeceğiniz yere karar verme

Bir Kaydet’i seçin yardımcı olması için aşağıdaki tabloyu kullanın, belgeniz için konum:

Kayıt konumu Yapmak isteyebilecekleriniz
OneDrive – Kuruluş Daha sonra ekibinizin veya kuruluşunuzun dışındaki iş ortaklarıyla paylaşmak isteyebileceğiniz iş belgelerini kaydedin. Paylaşım seçenekleri, belgeyi görüntülemesini veya düzenlemesini istediğiniz kişileri seçmenize olanak tanır.
Siteler – Kuruluş Ekibinizle paylaşmak istediğiniz iş belgelerini kaydedin. Belgeyi gizli tutmak için, başkalarıyla paylaşılmayan bir kitaplığa yerleştirin.
OneDrive – Kişisel Gizli tutmak ya da arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle paylaşmak istediğiniz kişisel belgeleri kaydedin.
Bu bilgisayar Belgeyi bir klasöre bilgisayarınıza kaydedin. Bu bilgisayar‘ ı seçin ve sonra bir klasör seçin.
Yer Ekle Yeni bir çevrimiçi konum ekleyin. Yer Ekle’yiseçin ve ardından dokunun veya Office 365 SharePoint veya OneDrive‘ ı seçin.

BİR CEVAP BIRAK